SFSD-15-30C-G-06.50-DR-NDS
Manufacturer Part Number:
SFSD-15-30C-G-06.50-DR-NDS
Color :
Multiple, Individual
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.542' (165.10mm, 6.50")
Number of Positions :
30
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)