IDSD-17-D-12.50
Manufacturer Part Number:
IDSD-17-D-12.50
Length :
1.04' (317.50mm)
Number of Positions :
34
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)