TCSD-22-D-07.30-01-F-N
Manufacturer Part Number:
TCSD-22-D-07.30-01-F-N
Part of Description:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Length :
0.608' (185.42mm, 7.30")
Number of Positions :
44
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)