IDSD-20-D-03.60
Manufacturer Part Number:
IDSD-20-D-03.60
Connector Type :
Socket to Socket
Length :
0.300' (91.44mm, 3.60")
Number of Positions :
40
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)