IDSD-20-S-11.00
Manufacturer Part Number:
IDSD-20-S-11.00
Connector Type :
Socket to Cable
Length :
0.917' (279.40mm, 11.00")
Number of Positions :
40
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)