IDSD-15-D-10.25
Manufacturer Part Number:
IDSD-15-D-10.25
Length :
0.854' (260.35mm, 10.25")
Number of Positions :
30
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)