IDSD-25-S-03.80
Manufacturer Part Number:
IDSD-25-S-03.80
Connector Type :
Socket to Cable
Length :
0.317' (96.52mm, 3.80")
Number of Positions :
50
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)