IDSS-08-D-45.00
Manufacturer Part Number:
IDSS-08-D-45.00
Part of Description:
CABLE ASSY 8 POS SKT-SKT 45.00"
Length :
3.75' (1.14m)
Pitch - Cable :
0.100" (2.54mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)