IDSD-15-D-03.40
Manufacturer Part Number:
IDSD-15-D-03.40
Length :
0.283' (86.36mm, 3.40")
Number of Positions :
30
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)