OMNI-UNI-40-75-D
Manufacturer Part Number:
OMNI-UNI-40-75-D
Part of Description:
HEATSINK TO-247 TO-264 TO-220
Fin Height :
2.953" (75.00mm)
Length :
2.953" (75.00mm)
Package Cooled :
TO-220, TO-247, TO-264
Width :
1.575" (40.00mm)