OMNI-UNI-34-25
Manufacturer Part Number:
OMNI-UNI-34-25
Part of Description:
HEATSINK TO-247 TO-264 TO-220
Fin Height :
2.953" (75.00mm)
Length :
0.984" (25.00mm)
Package Cooled :
TO-220, TO-247, TO-264
Width :
1.339" (34.00mm)