OMNI-UNI-30-25-D
Manufacturer Part Number:
OMNI-UNI-30-25-D
Part of Description:
HEATSINK TO-247 TO-264 TO-220
Fin Height :
2.362" (60.00mm)
Length :
0.984" (25.00mm)
Package Cooled :
TO-220, TO-247, TO-264
Width :
1.181" (30.00mm)