SFSD-10-28-G-08.50-DR-NUS
Manufacturer Part Number:
SFSD-10-28-G-08.50-DR-NUS
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.708' (215.90mm, 8.50")
Number of Positions :
20
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)