OMNI-UNI-27-50
Manufacturer Part Number:
OMNI-UNI-27-50
Part of Description:
HEATSINK TO-247 TO-264 TO-220
Fin Height :
1.969" (50.00mm)
Length :
1.969" (50.00mm)
Package Cooled :
TO-220, TO-247, TO-264
Width :
1.063" (27.00mm)