OMNI-UNI-18-50
Manufacturer Part Number:
OMNI-UNI-18-50
Part of Description:
HEATSINK 18X50MM TO-247 TO-264
Fin Height :
1.500" (38.10mm)
Length :
1.969" (50.00mm)
Package Cooled :
TO-247, TO-264
Width :
0.710" (18.03mm)