CS400-2127-R-0A
- Manufacturer Part Number:
- CS400-2127-R-0A
- Part of Description:
- ROUND 12MM X 127MM
- Diameter :
- 0.472" (12.00mm) OD
- Length :
- 5.000" (127.00mm)