CS400-6127-F-0A
- Manufacturer Part Number:
- CS400-6127-F-0A
- Part of Description:
- FLAT 6MM X 127MM
- Height :
- 0.100" (2.54mm)
- Length :
- 5.000" (127.00mm)
- Width :
- 0.327" (8.30mm)