CS400-2203-R-0A
- Manufacturer Part Number:
- CS400-2203-R-0A
- Part of Description:
- ROUND 12MM X 203MM
- Diameter :
- 0.472" (12.00mm) OD
- Length :
- 8.000" (203.20mm)