CS400-2203-F-0A
- Manufacturer Part Number:
- CS400-2203-F-0A
- Part of Description:
- FLAT 12MM X 203MM
- Height :
- 0.276" (7.00mm)
- Length :
- 8.000" (203.20mm)
- Width :
- 0.600" (15.24mm)