CS400-8203-F-0A
- Manufacturer Part Number:
- CS400-8203-F-0A
- Part of Description:
- FLAT 8MM X 203MM
- Height :
- 0.130" (3.30mm)
- Length :
- 8.000" (203.20mm)
- Width :
- 0.433" (11.00mm)