CS400-1304-F-0A
- Manufacturer Part Number:
- CS400-1304-F-0A
- Part of Description:
- FLAT 10MM X 304MM
- Height :
- 0.197" (5.00mm)
- Length :
- 12.000" (304.80mm)
- Width :
- 0.512" (13.00mm)