CS400-6304-F-0A
- Manufacturer Part Number:
- CS400-6304-F-0A
- Part of Description:
- FLAT 6MM X 304MM
- Height :
- 0.098" (2.50mm)
- Length :
- 11.969" (304.00mm)
- Width :
- 0.327" (8.30mm)