CS400-3304-F-0A
- Manufacturer Part Number:
- CS400-3304-F-0A
- Part of Description:
- FLAT 3MM X 304MM
- Height :
- 0.079" (2.00mm)
- Length :
- 12.000" (304.80mm)
- Material :
- Copper
- Operating Temperature :
- Platform :
- Power - Cooling :
- Product Status :
- Active
- Shape :
- Flat
- Thermal Resistance :
- Type :
- Heat Pipe
- Wick Type :
- Sintered
- Width :
- 0.140" (3.55mm)