CS400-8304-F-0A
- Manufacturer Part Number:
- CS400-8304-F-0A
- Part of Description:
- FLAT 8MM X 304MM
- Height :
- 0.110" (2.80mm)
- Length :
- 12.000" (304.80mm)
- Width :
- 0.433" (11.00mm)