ATS-HP-D8L300S55W-011
- Manufacturer Part Number:
- ATS-HP-D8L300S55W-011
- Part of Description:
- ROUND HEATPIPE 55W 8X300MM
- Diameter :
- 0.315" (8.00mm) OD
- Length :
- 11.811" (300.00mm)
- Operating Temperature :
- 30°C ~ 120°C
- Platform :
- Power - Cooling :
- 48.0W @ 300mm