ATS-HP-D6L300G30W-006
- Manufacturer Part Number:
- ATS-HP-D6L300G30W-006
- Part of Description:
- ROUND HEATPIPE 30W 6X300MM
- Diameter :
- 0.236" (6.00mm) OD
- Length :
- 11.811" (300.00mm)
- Operating Temperature :
- 30°C ~ 120°C
- Platform :
- Power - Cooling :
- 53.0W @ 300mm