ATS-HP-D4L300G20W-002
- Manufacturer Part Number:
- ATS-HP-D4L300G20W-002
- Part of Description:
- ROUND HEATPIPE 20W 4X300MM
- Diameter :
- 0.157" (4.00mm) OD
- Length :
- 11.811" (300.00mm)
- Operating Temperature :
- 30°C ~ 120°C
- Platform :
- Power - Cooling :
- 27.0W @ 300mm