ATS-HP-D6L200S45W-009
- Manufacturer Part Number:
- ATS-HP-D6L200S45W-009
- Part of Description:
- ROUND HEATPIPE 45W 6X200MM
- Diameter :
- 0.236" (6.00mm) OD
- Length :
- 7.874" (200.00mm)
- Operating Temperature :
- 30°C ~ 120°C
- Platform :
- Power - Cooling :
- 20.0W @ 200mm