ATS-HP-D8L70S222W-145
- Manufacturer Part Number:
- ATS-HP-D8L70S222W-145
- Part of Description:
- ROUND HEATPIPE 223W 8X70MM
- Diameter :
- 0.315" (8.00mm) OD
- Length :
- 2.756" (70.00mm)
- Operating Temperature :
- 30°C ~ 120°C
- Platform :
- Power - Cooling :
- 278.2W @ 70mm