ATS-HP-F9L100S80W-012
- Manufacturer Part Number:
- ATS-HP-F9L100S80W-012
- Part of Description:
- FLAT HEATPIPE 80W 4.5X10.5X100MM
- Height :
- 0.177" (4.50mm)
- Length :
- 3.937" (100.00mm)
- Operating Temperature :
- 30°C ~ 120°C
- Platform :
- Power - Cooling :
- 62.0W @ 100mm
- Product Status :
- Active
- Shape :
- Flat
- Thermal Resistance :
- Type :
- Heat Pipe
- Wick Type :
- Sintered
- Width :
- 0.413" (10.50mm)