ATS-HP-D5L200S40W-007
- Manufacturer Part Number:
- ATS-HP-D5L200S40W-007
- Part of Description:
- ROUND HEATPIPE 40W 5X200MM
- Diameter :
- 0.197" (5.00mm) OD
- Length :
- 7.874" (200.00mm)
- Operating Temperature :
- 30°C ~ 120°C
- Platform :
- Power - Cooling :
- 41.0W @ 200mm