ATS-HP-D6L250S43W-131
- Manufacturer Part Number:
- ATS-HP-D6L250S43W-131
- Part of Description:
- ROUND HEATPIPE 43W 6X250MM
- Diameter :
- 0.236" (6.00mm) OD
- Length :
- 9.843" (250.00mm)
- Operating Temperature :
- 30°C ~ 120°C
- Platform :
- Power - Cooling :
- 53.8W @ 250mm