HP-CWS-R10-216-K
- Manufacturer Part Number:
- HP-CWS-R10-216-K
- Part of Description:
- COPPER-WATER HEAT PIPE, ROUND, D
- Diameter :
- 0.394" (10.00mm) OD
- Length :
- 8.504" (216.00mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 180°C
- Platform :
- Power - Cooling :
- 127.0W @ 216mm