ATS-HP-F5L150S23W-209
- Manufacturer Part Number:
- ATS-HP-F5L150S23W-209
- Part of Description:
- FLAT HEATPIPE 23W 6.7X2.5X150MM
- Height :
- 0.098" (2.50mm)
- Length :
- 5.906" (150.00mm)
- Operating Temperature :
- 30°C ~ 120°C
- Platform :
- Power - Cooling :
- 29.0W @ 150mm
- Width :
- 0.263" (6.69mm)