HP-CWS-R04-260-N
- Manufacturer Part Number:
- HP-CWS-R04-260-N
- Part of Description:
- COPPER-WATER HEAT PIPE, ROUND, D
- Diameter :
- 0.157" (4.00mm) OD
- Length :
- 10.236" (260.00mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 180°C
- Platform :
- Power - Cooling :
- 26.0W @ 260mm