ATS-HP-D9.5L300S58W-159
- Manufacturer Part Number:
- ATS-HP-D9.5L300S58W-159
- Part of Description:
- ROUND HEATPIPE 58W 9.5X300MM
- Diameter :
- 0.374" (9.50mm) OD
- Length :
- 11.811" (300.00mm)
- Operating Temperature :
- 30°C ~ 120°C
- Platform :
- Power - Cooling :
- 72.7W @ 300mm