ATS-HP-F8L400S17W-451
- Manufacturer Part Number:
- ATS-HP-F8L400S17W-451
- Part of Description:
- FLAT HEATPIPE 17W 9.6X6X400MM
- Height :
- 0.236" (6.00mm)
- Length :
- 15.748" (400.00mm)
- Operating Temperature :
- 30°C ~ 120°C
- Platform :
- Power - Cooling :
- 20.7W @ 400mm
- Width :
- 0.378" (9.60mm)