ATS-HP-F8L300S19W-359
- Manufacturer Part Number:
- ATS-HP-F8L300S19W-359
- Part of Description:
- FLAT HEATPIPE 19W 11.4X2.5X300MM
- Height :
- 0.098" (2.50mm)
- Length :
- 11.811" (300.00mm)
- Operating Temperature :
- 30°C ~ 120°C
- Platform :
- Power - Cooling :
- 23.7W @ 300mm
- Width :
- 0.449" (11.41mm)