ATS-HP-D5L300S25W-008
- Manufacturer Part Number:
- ATS-HP-D5L300S25W-008
- Part of Description:
- ROUND HEATPIPE 25W 5X300MM
- Diameter :
- 0.197" (5.00mm) OD
- Length :
- 11.811" (300.00mm)
- Operating Temperature :
- 30°C ~ 120°C
- Platform :
- Power - Cooling :
- 38.0W @ 300mm