ATS-HP-F4L150S18W-187
- Manufacturer Part Number:
- ATS-HP-F4L150S18W-187
- Part of Description:
- FLAT HEATPIPE 18W 5.1X2.5X150MM
- Height :
- 0.098" (2.50mm)
- Length :
- 5.906" (150.00mm)
- Operating Temperature :
- 30°C ~ 120°C
- Platform :
- Power - Cooling :
- 22.8W @ 150mm
- Product Status :
- Active
- Shape :
- Flat
- Thermal Resistance :
- Type :
- Heat Pipe
- Wick Type :
- Sintered
- Width :
- 0.201" (5.10mm)