ATS-HP-D10L300S66W-170
- Manufacturer Part Number:
- ATS-HP-D10L300S66W-170
- Part of Description:
- ROUND HEATPIPE 67W 10X300MM
- Diameter :
- 0.394" (10.00mm) OD
- Length :
- 11.811" (300.00mm)
- Operating Temperature :
- 30°C ~ 120°C
- Platform :
- Power - Cooling :
- 83.2W @ 300mm