ATS-HP-F6L150S29W-277
- Manufacturer Part Number:
- ATS-HP-F6L150S29W-277
- Part of Description:
- FLAT HEATPIPE 29W 8.1X3X150MM
- Height :
- 0.118" (3.00mm)
- Length :
- 5.906" (150.00mm)
- Operating Temperature :
- 30°C ~ 120°C
- Platform :
- Power - Cooling :
- 36.8W @ 150mm
- Width :
- 0.317" (8.05mm)