ATS-HP-F4L150S19W-194
- Manufacturer Part Number:
- ATS-HP-F4L150S19W-194
- Part of Description:
- FLAT HEATPIPE 19W 4.8X3X150MM
- Height :
- 0.118" (3.00mm)
- Length :
- 5.906" (150.00mm)
- Operating Temperature :
- 30°C ~ 120°C
- Platform :
- Power - Cooling :
- 24.1W @ 150mm
- Product Status :
- Active
- Shape :
- Flat
- Thermal Resistance :
- Type :
- Heat Pipe
- Wick Type :
- Sintered
- Width :
- 0.190" (4.83mm)