ATS-HP-D8L200S77W-148
- Manufacturer Part Number:
- ATS-HP-D8L200S77W-148
- Part of Description:
- ROUND HEATPIPE 78W 8X200MM
- Diameter :
- 0.315" (8.00mm) OD
- Length :
- 7.874" (200.00mm)
- Operating Temperature :
- 30°C ~ 120°C
- Platform :
- Power - Cooling :
- 97.4W @ 200mm