ATS-HP-D4L250S20W-119
- Manufacturer Part Number:
- ATS-HP-D4L250S20W-119
- Part of Description:
- ROUND HEATPIPE 20W 4X250MM
- Diameter :
- 0.157" (4.00mm) OD
- Length :
- 9.843" (250.00mm)
- Operating Temperature :
- 30°C ~ 120°C
- Platform :
- Power - Cooling :
- 25.0W @ 250mm