HP-CWS-R03-150-N
- Manufacturer Part Number:
- HP-CWS-R03-150-N
- Part of Description:
- COPPER-WATER HEAT PIPE, ROUND, D
- Diameter :
- 0.118" (3.00mm) OD
- Length :
- 5.906" (150.00mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 180°C
- Platform :
- Power - Cooling :
- 17.0W @ 150mm