ATS-HP-D6L100S107W-128
- Manufacturer Part Number:
- ATS-HP-D6L100S107W-128
- Part of Description:
- ROUND HEATPIPE 108W 6X100MM
- Diameter :
- 0.236" (6.00mm) OD
- Length :
- 3.937" (100.00mm)
- Operating Temperature :
- 30°C ~ 120°C
- Platform :
- Power - Cooling :
- 134.5W @ 100mm