ATS-HP-D10L250S79W-169
- Manufacturer Part Number:
- ATS-HP-D10L250S79W-169
- Part of Description:
- ROUND HEATPIPE 80W 10X250MM
- Diameter :
- 0.394" (10.00mm) OD
- Length :
- 9.843" (250.00mm)
- Operating Temperature :
- 30°C ~ 120°C
- Platform :
- Power - Cooling :
- 99.8W @ 250mm