ATS-HP-D8L100S155W-146
- Manufacturer Part Number:
- ATS-HP-D8L100S155W-146
- Part of Description:
- ROUND HEATPIPE 156W 8X100MM
- Diameter :
- 0.315" (8.00mm) OD
- Length :
- 3.937" (100.00mm)
- Operating Temperature :
- 30°C ~ 120°C
- Platform :
- Power - Cooling :
- 194.8W @ 100mm