ATS-HP-D4L150S33W-117
- Manufacturer Part Number:
- ATS-HP-D4L150S33W-117
- Part of Description:
- ROUND HEATPIPE 33W 4X150MM
- Diameter :
- 0.157" (4.00mm) OD
- Length :
- 5.906" (150.00mm)
- Operating Temperature :
- 30°C ~ 120°C
- Platform :
- Power - Cooling :
- 41.7W @ 150mm